خرید آپارتمان مازندران – پیش خرید آپارتمان در مازندران

خرید واحد در بابل

خرید واحد در بابل

با سلام خدمت همراهان گرامی ، خرید مسکن در شمال کشور همیشه در طول این سال ها مورد توجه سرمایه گذاران بوده است . داشتن آب و هوای عالی ، طبیعت بی نظیر ، دوری از دغدغه های شهر نشینی و آلودگی بهترین نقطه جهت سرمایه گذاری و خرید زمین و مسکن می باشد . خرید مسکن در مازندران و سرمایه گذاری در این بخش از اصولی ترین و بهترین انتخاب هایی که می تواند در مناطق خوش آب و هوا داشته باشید.  در این مقاله از گروه انبوه سازان هوتن قصد داریم در مورد خرید واحد در بابل بپردازیم. اگر شما شخصی هستید که علاقه به خرید مسکن در بابل را دارید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید .

در این مقاله به بیان مسائل زیر می پردازیم :

-خرید واحد در بابل

-علت رشد خرید واحد در بابل

-خرید واحد در بابل از هوتن

-جمع بندی

.

.

.

خرید آپارتمان در بابل :

 
 
پیش خرید واحد در بابل

در گذشته های دور و پیش از ظهور اسلام نام بابل ، مه میترا بود . بعد از ظهور اسلام مه متیرا به بار فروش ده، تغییر یافت به لطف توسعه شهر نام ده از بارفروش حذف شد. نام منطقه در سال ۱۳۱۰ به بابل تغییر یافت .شهر بابل دوران طلایی خود را در زمان شاه عباس بزرگ سپری کرده . شاه عباس در دوران حکومت خود یکی از بزرگترین و لوکس ترین کاخ های خود را در بابل ساخت . بعد از دوران زندیان و افشاریان اهمیت بابل به قدری شد که به عنوان مرکز مازندران شناخته می شد.

بابل در مرکز استان مازندران واقع و این شهر از جاده هراز و جاده فیروزکوه در دسترس مسافران باشد . شهرستان بابل از شمال به بابلسر ، سیمرغ و فریدونکنار ختم می شود. در شرق این شهرستان سوادکوه و قائم شهر واقع و همسایه غربی آن شهرستان آمل است. شهرستان بابل پرجمعیت ترین شهرستان مازندران و دومین شهرستان پرجمعیت نوار شمالی ایران محسوب می شود .

امروزه به لطف اهمیت بابل در گذشته شاهد بناهای تاریخی بسیاری در این شهر هستیم. شهرستان بابل از دو بخش جلگه ای و کوهستانی تشکیل شد. بخش جلگه ای شامل نواحی مرکزی و شمالی شهرستان بابل است . از عقب نشینی دریا و تراکم  رودخانه های دامنه شمالی البرز به وجود آمده است . بخش کوهستانی بابل دارای جنگل های انبوه پهن برگ که درختان بیشتر از نوع درختان ممرز و انجیلی است . مراتع شهرستان بابل در ارتفاعات بلند و مناطق جنگلی گسترش دارند .

شهر بابل به دلیل داشتن دریاچه ها ، جنگل ها ، آبشار ها ، چشمه ها و ییلاق های بسیار یکی از مقاصد پر طرفدار و محبوب برای سفر و زندگی است . از ویژگی های مهم طبیعی در بابل می توان به موقعیت جغرافیایی اشاره کرد که در ۱۵ کیلومتری جنوب دریای مازندران و ۱۰ کیلومتری رشته کوه البرز است .

علت رشد خرید خانه در بابل :

علت خرید واحد در بابل

 

۱. دسترسی آسان به دریا :

مسیر اصلی برای دسترسی به دریا از اتوبان بابل به بابلسر بعد از گذر ۱۲ کیلومتر تا جاده ساحلی بابلسر ادامه دارد . از دیگر مسیرهای دسترسی به دریا می توان به جاده ی زرگرشهر که مرز بین بابلسر و فریدونکنار ، این مسیر حدود ۲۰ کیلومتر طول دارد .

راه دیگر جاده یبابل به بهنمیر که این مسیر از شمال شرقی شهر شروع و بعد از گذر ۱۵ کیلومتر به شهر ساحلی بهنمیر ادامه دارد .

 ۲. آب و هوای مطلوب :

بابل دارای آب و هوای مختلف است. یکی از خصوصیات جالب بابل وجود مناطق مختلف آب و هوایی است. این مناطق شامل  منطقه جلگه ای ، کوهپایه ای و کوهستانی است . به این علت شهرستان بابل دارای دو نوع آب و هوای متفاوت است. بخش های مرکزی و امیر کلا به دلیل هموار و پست بودن سطح زمین از آب هوای معتدل و مرطوب بهره می برند. بخش های بابلکنار، بندپی شرقی و غربی، گتاب به واسطه داشتن ناهمواری در ارتفاعات خود از آب و هوای ملایم کوهستانی بهره می برند .

 ۳. وجود موزه و مکان های تاریخی :

موزه بابل که به گنجینه بابل معروف است . تنها موزه مردم شناسی استان مازندران محسوب می شود که در ساختمان بلدیه یا شهرداری سابق بابل دایر است. در این موزه صنایع دستی ترکمنی، چادر شب بافی، قهوه خانه های سنتی، داروخانه سنتی و ظروف و اشیای سفالی متعلق به اواخر هزاره اول تا چهارم پیش از میلاد به نمایش درآمده .

همچنین وجود کاخ سلطنتی مربوط به دوره پهلوی در محل فعلی دانشکده مازندران چیزی که باعث اهمیت این بنا، گچبری های آن است .ضمن اینکه فرصت پیاده روی در باغی خلوت و آرام را دارید .

موزه ننه مکرمه در دریکنده بابل که بخاطر نقاشی های پست مدرنیسم به شهرت جهانی رسیده است . مکرمه که سواد خواندن و نوشتن نداشت و دوره علمی نگذرانده بود. در سن ۶۷ سالگی بخاطر فروش گاو محبوبش افسرده شد و برای رهایی از اندوه به نقاشی پناه برد . او آنچه را که در دل داشت، روی دیوارهای خانه‌اش جان بخشید. اکنون خانه ۲۰۰ متری آن به موزه نقاشی هایش تبدیل شد.

علت پیش خرید واحد در بابل

 

۴. جنگل های سرسبز و آبشار :

دریاچه کامی کلا، دریاچه ای آرام که درختان جنگلی را در بر دارد . دریاچه کامی کلا در بخش بندپی غربی و در اطراف رشته کوه البرز قرار دارد و از مناطق دیدنی شهرستان بابل به شمار می آید .

آبشار شی الیم در دره روستای گاوزن قرار دارد و در اطراف آبشار، درختان بسیاری را مشاهده می کنیم. آبشار شی الیم جزو آبشارهای طبقاتی بابل که ارتفاع آن به بیش از ۳۰ متر می رسد.

یکی از آبشار های جذاب شهرستان بابل، آبشار کلیره است . در فاصله ۴۵ کیلومتری بابل واقع در منطقه بندپی شرقی قرار دارد . آبشار کلیره از جمله بهترین مناطق برای اتراق و لذت پذیری از طبیعت بکر و صدای دلنشین آب جاری و پرندگان می باشد و همچنین خوب است بدانید در اطراف آبشار علاوه بر درختان کهنسال، عطر گل های رنگارنگ و درختان سرسبز بسیار اعتیاد آور هستند.

هفت آبشار، یکی از زیباترین آبشارهای شهرستان بابل است. هفت آبشار از مجاورت هفت آبشار تشکیل و در مرز بابل و شهرستان سوادکوه قرار دارد. بزرگترین آبشار این مجموعه ۹ متر طول دارد. اطراف هفت آبشار جنگل های زیبا و مناطق بکری وجود دارد که زیبایی آبشار را چند برابر می کنند. مسیر دسترسی به هفت آبشار حدودا دو ساعت باید پیاده روی کنید.

آبشار درازکش ، یکی دیگر از جاهای دیدنی شهرستان بابل است. این آبشار زیبا در بخش بندپی شرقی از توابع شهرستان بابل قرار دارد. طول آبشار درازکش به حدود ۷ متر می‌رسد. آبشار درازکش همیشه پرآب است و حوضچه‌های اطراف آن محل مناسبی برای شنا به حساب می‌آیند.

 ۵. دانشگاه ها و مراکز عالی :

بابل هم یک شهر دانشگاهی با چند دانشگاه معروف قدیمی است . برخی از مهم‌ترین دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی این شهر عبارتند از:

دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل

علوم پزشکی بابل

دانشگاه فرهنگیان شهید رجایی بابل

فنی و حرفه ای الزهرا

علمی کاربردی بابل

دانشکده فنی امام صادق بابل

علمی کاربردی فرهنگ و هنر بابل

دانشگاه علمی و کاربردی جهاد دانشگاهی بابل

دانشگاه و مراکز علمی بابل

 

۶. مراکز درمانی و بیمارستان :

بیمارستان روحانی بابل

شهید بهشتی

بیمارستان کودکان شفیع زاده

بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی میناگر

مرکز باروری و ناباروری فاطمه زهرا

خرید آپارتمان در بابل از هوتن :

شهرستان بابل علاوه بر اینکه محلی برای تفریح و استراحت  شما محسوب می شود ، یک موقعیت خوب برای سرمایه گذاری می باشد . شما می توانید با توجه به سرمایه ای که دارید نسبت به خرید آپارتمان اقدام کنید . گروه انبوه سازان هوتن یکی از بهترین سازندگان در سطح استان مازندران و کشور می باشد . این گروه با کارشناسان مجربی که داراست با توجه به  بودجه مالی و هزینه های شما بهترین گزینه را به شما معرفی می کنند . انبوه سازان هوتن در زمینه پیش فروش آپارتمان در بابل در خدمت شما عزیزان می باشد تا بتوانید خریدی امن و ایده آل داشته باشید .

هدف اصلی این مجموعه در زمینه پیش فروش واحد مسکونی در بابل ، انجام تمام تعهدات اعم از تحویل در موعد مقرر ، تنظیم تمامی قراردادها و اسناد و مدارک بین طرفین معامله کاملا قانونی و با تمام جزئیات و ثبت در دفتر اسناد رسمی ، رعایت تمام مفاد در قرارداد ، ارائه ی روند پیشرفت پروژه در تمام مراحل و … به بهترین شکل ممکن است .

قیمت واحدهای مسکونی  هوتن با توجه به ارزش زمین ، مکان و تجهیزات و امکانات متفاوت است . خرید ملک در قائمشهر نسبت به شهرهای اطراف مناسب تر است . گروه انبوه سازان هوتن آماده ارائه خدمات به همشهریان و هم استانی های عزیز و همچنین مردمان عزیز ایران می باشد .مجموعه انبوه سازان هوتن با ساخت سیستمی نظام مند و متمرکز و با بهره مندی از متخصصین عرصه طراحی، معماری و ساخت و ساز سعی در به وجود آوردن بهترین تجربه برای کاربران را دارد. انبوه سازان هوتن با تکیه بر این اصل که در قلب هر بحران، فرصتی نهفته است بحران به وجود آمده حاصل از تحریم و عدم عرضه اجناس را با ابتکار عمل به فرصتی مناسب در راستای اهداف سازمان و مشتریان تبدیل کرده است.

همچنین این مجموعه تمامی ساختمان های خود را گارانتی می کند تا با خاطری آسوده به زندگی بپردازید و مشکلات به وجود آمده را به گروه انبوه سازان هوتن واگذار کنید. مجموعه انبوه سازان هوتن، با شناختی که از نیازهای مشتریان و همکاران خود دارد، سعی در برآورده سازی آن‌ها دارد تا رضایت آنان را به‌دست آورد. نبود کیفیت سبب ایجاد نارضایتی می‌گردد انبوه سازان هوتن، با تضمین کیفیت، سبب ایجاد حس رضایتمندی در مشتریان خود می‌گردد. مجموعه انبوه سازان آفتاب، تمام تلاش خود را در تحویلِ به‌موقعِ واحدها به شما انجام می‌دهد.

مجموعه انبوه سازان هوتن با ساخت سیستمی نظامند و متمرکز با بهره مندی از متخصصین عرصه طراحی، معماری و ساخت ساز سعی در به وجود آوردن بهترین تجربه برای کاربران نموده است. یکی از اصول موفقیت یادگیری مطالعه و آموزش است. این دانش به روز در جهت نیازهای مشتریان به مجموعه انبوه سازان هوتن کمک می کند.

 

خرید واحد در بابل از هوتن

 

جمع بندی :

گروه انبوه سازان هوتن ، بزرگترین انبوه ساز در استان مازندران و کشور است . با بیش از چندین سال سابقه در حوزه ساخت و ساز واحد های مسکونی و تجاری در استان مازندران مشغول به فعالیت است . انبوه سازان هوتن یک شرکت مجهز و بروز در صنعت ساختمان و مجتمع سازی است .طی چندین سال و گام به گام ، با ساخت آپارتمان های شیک و مدرن سیمای شهری را ارتقاء و آرامش و آسایش شهروندان را تضمین کرده .  با بکارگیری جوانان بومی و متخصص ، گامی نو در اشتغال زایی کشور برداشته است .

اگر شما ساکن شهرهای استان مازندران و یا شهرستان های اطراف هستید . و به دنبال آپارتمان با قیمت مناسب و امکانات عالی می گردید . پیشنهاد ما به شما خرید خانه در ساری است که امکانات زندگی به نسبت دیگر شهر های اطراف موقعیت خوبی را برای سکونت و پرورش فرزاندانتان فراهم می آورد . امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع باشد برای پیش خرید آپارتمان در بابل می توانید با کارشناسان واحد فروش انبوه سازان هوتن تماس حاصل فرمایید .