خرید آپارتمان مازندران – پیش خرید آپارتمان در مازندران

دوربین مداربسته در آپارتمان!

دوربین مداربسته در آپارتمان!

یکی از مهم ترین وسایلی که امروزه بسیار مورد استفاده قرار میگیرند، دوربین مداربسته و وسایل هوشمند می باشند. دوربین های مداربسته علاوه براین که درمکان های عمومی مورد استفاده قرار می گیرند، امروزه در بسیاری از خانه ها و محیط های کسب و کار شاهد استفاده ازاین وسایل امنیتی در جهت امنیت مالی و امنیت جانی افراد هستیم.همه ما با نصب دوربین ها به دنبال راهی هستیم که تا حدامکان با ایمن کردن محل سکونت خود، از وقوع دزدی یا هرگونه جرم و جنایتی پیشگیری کنیم.

در مجتمع های مسکونی مدیر ساختمان که برای برقراری نظم و امنیت درمجتمع اقدام به نصب دوربین مداربسته می کند، باید برای اطلاع افراد از نصب دوربین در آپارتمان در مناطقی مانند دیواره های راهرو، پارکینگ و هرجای دیگری که در معرض دید عموم قرار دارد برگه هایی را جهت آگاهی نصب نماید.

فواید:

جلوگیری از سرقت و همچنین فعالیت های غیرقانونی

هدف اصلی از نصب یک سیستم دوربین مداربسته، نظارت می باشد و همچنین این سیستم ها می توانند به عنوان یک عامل بازدارنده فعالیت های جنایتکارانه مانند دزدی، سرقت مسلحانه و… نیز مورد استفاده قرار گیرند. یکی دیگر از مزایای این سیستم ها قابلیت نصب آنها در هر مکانی مانند خانه، ویلا، آپارتمان، دانشگاه، ادارات و سایر اماکن عمومی می باشد.

جلوگیری از قلدری

نسل جدید سیستم های دوربین مداربسته قادر به ضبط صدا نیز می باشند. بنابراین شما می توانید بدون هیچ زحمتی بصورت رایگان صداها را در صورت بروز هر اتفاقی ضبط نمایید.

تخلیه اضطراری

با وجود این سیستم ها در خانه یا محل کارتان، در صورت بروز شرایط اضطراری مانند آتش سوزی یا سرقت می توانید خیلی سریع از آن مطلع گشته و محل را ترک نمایید

– نظارت از راه دور

بدون شک از اصلی ترین و مهم ترین مزایای نصب دوربین در خانه نظارت از راه دور می باشد. نظارت از راه دور به شما کمک می کند محیط خانه خود را در هر جای دنیا که باشید تحت کنترل خود داشته باشید. اگر اتفاقی در خانه شما رخ دهد دوربین مدار بسته هشدار هایی را برای گوشی همراه شما ارسال می کند.

بدست آوردن آرامش ذهنی برای خود و خانوادتان

زمانی که از امنیت خانواده تان با وجود این سیستم ها اطمینان حاصل نمایید و بدانید که خانوادتان وقتی در خانه تنها هستند، دیگر چیزی برای ترسیدن وجود ندارد،  قطعا به آرامش ذهنی دست خواهید یافت.

ذخیره فیلم های ضبط شده

در صورت وقوع هرگونه فعالیت جنایی در خانه تان، شما می توانید فیلم دوربین ها را بازبینی کرده و اطلاعات آن را در اختیار پلیس قرار دهید.

omid888

دیدگاهتان را بنویسید