خرید آپارتمان مازندران – پیش خرید آپارتمان در مازندران
خرید آپارتمان مازندران – پیش خرید آپارتمان در مازندران
خرید آپارتمان مازندران – پیش خرید آپارتمان در مازندران

 مازندران، قائمشهر، بلوار سادات نیا شرقی، 50 متر مانده به عبور باغ جهان دیده

معرفی هلدینگ شرکت انبوه سازان هوتن

شرکت انبوه سازان هوتن جهت استفاده از محصولات باکیفیت در پروژه های هوتن به همراه عرضه ی آن در بازار و حمایت از اشتغال زایی در استان مازندران تصمیم به ایجاد دو کارخانه گرفته است، که در ادامه خدمت شما معرفی مینمائیم:

 

شرکت بازرگانی زیرو

کارخانه خرپا کاسپین شمال با نام تجاری بازرگانی زیرو به عنوان یکی از معتبر ترین و بزرگترین تولید کنندگان تیرچه صنعتی ، بتنی و همچنین خرپا صنعتی و یونولیت با سال ها تجربه مفید به پشتوانه مدیران و مهندسین مجرب و با انگیزه اجرای پروژه های متعدد در راستای کیفیت و قیمت مناسب فعالیت خود را در سال 1398 آغاز کرد .

 

کارخانه کاسپین شمال تا به امروز توانسته به لطف پروردگار و با فعالیت های مستمر در زمینه تولید و تامین مصالح صنعت ساختمان ، مجری طرح های بزرگی در شاخه های مختلف ساختمانی باشد . عملکرد موفقی در اجرای پروژه های مسکونی و تجاری ، آموزشی و صنعتی در رزومه کاری خود داشته باشد . بازرگانی زیرو امیدوار است بتواند با ارتقاء کیفیت محصولات خود در جهت اثبات توانمندی ، شایسته همکاری و تامین رضایت خاطر شما بزرگواران باشد . رضایتمندی مشتریان تا به امروز مهمترین هدف کارخانه کاسپین شمال ( زیرو ) بوده است . این مجموعه تمام تلاش خود را در جهت ارائه محصولی با کیفیت خواهد کرد.

 

شرکت آرون صنعت هوتن

شرکت آرون صنعت هوتن یکی از برترین تولید کنندگان درب ضد سرقت ، درب داخلی ، قرنیز ، درب و پنجره upvc  ، چهارچوب فلزی در استان مازندران و ایران می باشد . در سال 1400 تاسیس گردید تا بتواند در تلاقی تجربه و تخصص کنار هم خلاقیت و نوآوری نوین را با ارائه محصولات جدید در این صنعت به شما مشتریان گرامی عرضه نماید . کارشناسان و تیم مجرب آرون صنعت ، در تمام مراحل انتخاب و خرید درب ضد سرقت ، حمل و نصب و خدمات پس از فروش در کنار مشتریان گرامی می باشد . همچنین خدماتی نظیر مشاوره و بازدید رایگان از محل نصب درب ضد سرقت و اندازه گیری دقیق محل نصب را  ارائه میدهد. ما تلاش کرده‌ایم که کیفیت محصولات درب ضد سرقت آرون صنعت را بالاتر از متوسط بازار ایران ، و استانداردهایی قابل قبول از نظر ایمنی داشته باشد .

 

معرفی شرکت آرون صنعت هوتن

محصولات:

راه های ارتباطی کارخانه: