خرید آپارتمان مازندران – پیش خرید آپارتمان در مازندران

معرفی هلدینگ شرکت انبوه سازان هوتن

شرکت انبوه سازان هوتن جهت استفاده از محصولات باکیفیت در پروژه های هوتن به همراه عرضه ی آن در بازار و حمایت از اشتغال زایی در استان مازندران تصمیم به ایجاد دو کارخانه گرفته است، که در ادامه خدمت شما معرفی مینمائیم:

 

شرکت بازرگانی زیرو

کارخانه خرپا کاسپین شمال با نام تجاری بازرگانی زیرو به عنوان یکی از معتبر ترین و بزرگترین تولید کنندگان تیرچه صنعتی ، بتنی و همچنین خرپا صنعتی و یونولیت با سال ها تجربه مفید به پشتوانه مدیران و مهندسین مجرب و با انگیزه اجرای پروژه های متعدد در راستای کیفیت و قیمت مناسب فعالیت خود را در سال ۱۳۹۸ آغاز کرد .

 

کارخانه کاسپین شمال تا به امروز توانسته به لطف پروردگار و با فعالیت های مستمر در زمینه تولید و تامین مصالح صنعت ساختمان ، مجری طرح های بزرگی در شاخه های مختلف ساختمانی باشد . عملکرد موفقی در اجرای پروژه های مسکونی و تجاری ، آموزشی و صنعتی در رزومه کاری خود داشته باشد . بازرگانی زیرو امیدوار است بتواند با ارتقاء کیفیت محصولات خود در جهت اثبات توانمندی ، شایسته همکاری و تامین رضایت خاطر شما بزرگواران باشد . رضایتمندی مشتریان تا به امروز مهمترین هدف کارخانه کاسپین شمال ( زیرو ) بوده است . این مجموعه تمام تلاش خود را در جهت ارائه محصولی با کیفیت خواهد کرد.

 

شرکت آرون صنعت هوتن

شرکت آرون صنعت هوتن یکی از برترین تولید کنندگان درب ضد سرقت ، درب داخلی ، قرنیز ، درب و پنجره upvc  ، چهارچوب فلزی در استان مازندران و ایران می باشد . در سال ۱۴۰۰ تاسیس گردید تا بتواند در تلاقی تجربه و تخصص کنار هم خلاقیت و نوآوری نوین را با ارائه محصولات جدید در این صنعت به شما مشتریان گرامی عرضه نماید . کارشناسان و تیم مجرب آرون صنعت ، در تمام مراحل انتخاب و خرید درب ضد سرقت ، حمل و نصب و خدمات پس از فروش در کنار مشتریان گرامی می باشد . همچنین خدماتی نظیر مشاوره و بازدید رایگان از محل نصب درب ضد سرقت و اندازه گیری دقیق محل نصب را  ارائه میدهد. ما تلاش کرده‌ایم که کیفیت محصولات درب ضد سرقت آرون صنعت را بالاتر از متوسط بازار ایران ، و استانداردهایی قابل قبول از نظر ایمنی داشته باشد .

 

معرفی شرکت آرون صنعت هوتن

محصولات:

راه های ارتباطی کارخانه: