چرا سرمایه گذاری در املاک یک سرمایه گذاری مطمئن است ؟ | انبوه سازان هوتن
انبوه سازان هوتن
  انبوه سازان هوتن
  انبوه سازان هوتن
  مازندران، قائمشهر، بلوار سادات نیا شرقی، 50 متر مانده به عبور باغ جهان دیده

  چرا سرمایه گذاری در املاک یک سرمایه گذاری مطمئن است ؟

   

  1/ ملک کالای وارداتی نیست

  یکی از مهم ترین برتری املاک نسبت به سایر روش های سرمایه گذاری این است که در این زمینه واردات وجود ندارد.بنابراین همه ی سرمایه گذاران باید از داخل کشور زمین یا ساختمان بخرنددر نتیجه رقابت تنگاتنگی در بازار وجود ندارد.

  2/ در ایران محدودیت ملک داریم

  با وجود اینکه ایران کشور پهناوری است اما معمولا زمین های آن به کوهستان، دشت و کویر اختصاص دارد و این باعث می شود دچار محدودیت ملک برای زندگی شویم و به مرور زمان ملک ها کم و ارزشمند خواهند شد.

  3/ ملک هکمیشه ارزش خود را حفظ می کند

  در مقایسه با سرمایه گذاری در بازارهایی مثل طلا و دلار که نوسان زیادی دارند، سرمایه گذاری روی ملک بهتر است زیرا در نهایت اگر بازار ملک خراب بود آن را برای خود نگه میدارید و ضرر نمی کنید.

  4/ ملک قابلیت تغییر کاربری دارد

  مزیت دیگر ملک در این است که این قابلیت را دارد هر زمان که خواستید می توانید کاربری آن را تغییر دهید و متناسب با شرایط و در مسیر جدیداز آن استفاده کنید.

  5/ مهارت سرمایه گذاری در ملک را به راحتی میتوان آموزش دید

  برای ورود به بازار ملک کافی ست با یک مشاور املاک معتمد و باتجربه مشورت کنید و خرید و فروش را انجام دهید و در تمام مراحل از راهنمایی و تجربه شان بهره مند شوید.این در صورتی  ست که عدم تخصص کافی در بازارهای دیگر خطر از دست دادن سرمایه تان را دارد.

  6/ امکان استفاده از تسهیلات بانکی وجود دارد

  بهره برداری از تسهیلات بانکی برای ساخت و ساز در بازار املاک برتری دیگر این سرمایه گذاری مطمئن است.

  7/ رهن و اجاره ملک نیز سودآور است

  در صورتی که یک ساختمان یا زمین دارید و نیاز به آن ندارید می توانید آن را متناسب با شرایط اجاره دهید و این مبلغ را برای امور دیگر استفاده کنید.

  omid888

  دیدگاهتان را بنویسید