سلام به همراهان عزیز انبوه سازان هوتن با آرزوی سلامتی و شادی برای هم استانی های عزیزی که همواره ما را حمایت کردند.

در این مقاله با یک کمپین ویژه به سراغتان آمدیم تا تغییری در زندگی هایتان دهیم و در آسایشتان شریک باشیم.

مجموعه انبوه سازان هوتن کمپین جدیدی به نام "طرح تمکن " را جهت جلب رضایت هر چه بیشتر مشتریان عزیز به مدت محدود راه اندازی کرده است که به شرح آن می پردازیم. در این طرح تلاش بر این است که با شرایط ویژه ای ک در نظر داریم، مشتریان عزیز از خانه های قدیمی و کوچک دارند، صاحب خانه های نوساخت و بزرگتر با امکانات بیشتر و به روزتر، کنیم. معمولأ گذشت زمان، مستهلک و قدیمی شدن ملک، خرابی تأسیسات و کاهش امکانات، تغییر شرایط محیط و منطقه را به دنبال دارد.همچنین با بزرگ تر شدن فرزندان و افزایش رفت و آمد و تعداد اعضای خانواده، نیاز به متراژ و اتاق های بیشتری می باشد. ما در این طرح خانه ی قدیمی و مستهلک شما را به قیمت روز خریداری می کنیم و شما می توانید یکی از واحدهای پیش فروش انبوه سازان هوتن را که جزء به روزترین و زیباترین ساختمان های استان می باشد را پیش خرید کنید.

در بازه زمانی شروع تا پایان پروژه های هوتن ، شما در ملک خود ساکن هستید و مابه التفاوت معامله را در این بازه ی زمانی پرداخت می نمایید.

نکته ی مهم و رضایت بخش کمپین تمکن این است که چنانچه در این مدت یعنی از زمان خرید ملک شما توسط هوتن تا زمان تحویل واحد جدید به شما، هوتن اقدام به فروش ملک قدیمی شما کند با خریدار قرارداد می کند که تا زمان اتمام پروژه و تحویل ملک جدید به شما، در خانه ی فعلی خود ساکن باشید.

جهت اطلاعات بیشتر با شماره تماس 09122218201 تماس حاصل نمایید.