پروژه های انبوه سازان هوتن در ساری

پیش خرید آپارتمان در ساری

خرید واحد در ساری

با سلام خدمت همراهان گرامی ، مناطق شمالی ایران به دلیل وجود جنگل های سرسبز ، دریا و آب و هوای مناسب همیشه مورد علاقه همه بوده است . کافیست چند روز تعطیل باشیم تا خودمان را برای سفر به شهر های شمالی آماده کنیم و البته شاهد حجم زیادی از مردم و ترافیک در جاده های کشور باشیم . علاوه بر حجم زیادی از مردم و ترافیک باید خودمان را برای قیمت های عجیب و غریب اجاره ویلا آماده کنیم . همین عامل باعث شده تا بیشتر مردم علاوه بر تفریح به فکر سرمایه گذاری و خرید ملک در شهرهای شمالی باشیم .

 

  • خرید واحد در ساری
  • علت رشد خرید خانه در  ساری
  • خرید واحد در ساری از هوتن
  • جمع بندی

خرید واحد در ساری :

ساری از پر جمعیت ترین شهر های شمال و پایتخت پیشین ایران ، مرکز استان مازندران است . این شهر پر جمعیت ترین و بزرگترین شهر استان مازندران است . شهر ساری واقع در کوه پایه های رشته کوه البرز دارای دو ناحیه دشتی و کوه پایه ای می باشد . آب و هوای شهر ساری در تابستان ها معتدل خزری  است . این شهر با برخورداری از کوه ، جنگل و دریا دارای آب و هوای معتدل و مرطوب است .

شهر ساری یکی از مهم ترین مراکز گردشگری ایران به حساب می آید و دارای مجموعه ای از جاذبه های گردشگری شامل بوستان ها و موزه ها می شود . شهر ساری به دلیل موقعیت جغرافیایی و مجاورت با دریا و کوه ، از زندگی جانوری متنوعی برخوردار است . جانوران کوهستانی ، جنگلی ، جلگه ای و همین طور پرندگان بومی مهاجر و آبزیان مهاجر و آبزیان ، شرایط زیستی متنوع ، تالاب و پناهگاه حیات وحش بسیاری را به وجود آورده است .

خرید واحد در ساری

شهرستان ساری سابقه تاریخی مهمی دارد و یکی از قدیمی ترین مراکز شکل گیری مدنیت و شهرنشینی در مازندران است . شهری بزرگ با جمعیتی بیشتر از سایر شهرهای استان مازندران و بهره بردن از طبیعت جذاب و زیبا  است . اگر قصد مهاجرت یا تغییر مکان در این شهر را دارید لازم است که ابتدا بهترین محله های ساری را بشناسید و منطقه مورد نظرتان برای زندگی را انتخاب کنید .

علت رشد خرید خانه در ساری :

خرید خانه و سرمایه گذاری در بازار مسکن از گذشته تا الان مورد استقبال افراد زیادی قرار داشته و به عنوان یکی از بهترین راه های سرمایه گذاری سود آور به شمار می رود . به سبب ضروری بودن نیاز به مسکن و تدابیر اندیشیده شده از سوی دولت ، امید ها برای سامان گرفتن این بازار وجود داشته و با آگاهی از شرایط سرمایه گذاری می توان به این بازار وارد شد .

برای ورود به بازار مسکن علاوه بر سرمایه اولیه داشتن دانش و آگاهی کامل از این بازار ضروری بوده و می تواند به افزایش اندوخته و ارزش ملک مورد نظر منجر شود . برای بسیاری از افراد برای اولین بار قصد خرید و یا فروش ملک را دارند و با هدف داشتن سر پناه وارد این بازار می شوند ، این موضوع از اهمیت بالاتری برخوردار بوده و در نتیجه تحقیق و بررسی بیشتری را می طلبد . گروه انبوه سازان هوتن در این مقاله به بررسی عوامل رشد خرید مسکن در ساری می پردازد . همچنین شما همشهریان و مردم عزیز ایران می توانید ملک خود را در مناطق مورد نظرتان با قیمت مناسب و امکانات عالی از هوتن پیش خرید کنید .

از عوامل علت رشد خرید مسکن در ساری می توان به عوامل زیر اشاره کرد :

۱.آب و هوای شهر ساری :

به دلیل موقعیت جغرافیایی شهر ساری و قرارگیری این شهر در کوهپایه های البرز دارای آب و هوایی معتدل در تابستان ها و سرد و خشک در زمستان ها است . شهر ساری در مقایسه با شهرهای دیگر در شمال کشورمان هوای ملایم تری دارد .

پیش خرید در ساری

۲.دسترسی سریع به دریا :

دسترسی ۱۵ دقیقه ای به دریا در جاده فرح آباد ، که نزدیکترین جاده ساحلی به ساری می باشد . منطقه ساحلی فرح آباد را خزر شهر هم می گویند .

۳. وجود جاذبه های گردشگری در ساری :

از جمله مکان های گردشگری و مکان های تاریخی شهرستان ساری می توان به موارد زیر اشاره کرد :

میدان ساعت :

میدانی بسیار بزرگ در شهرستان ساری در سال ۱۳۰۹ توسط محمد علی حمیدی ساخته شده . جزو معروف ترین جاذبه های گردشگری شهر به شمار می رود . این ساعت دارای زنگ ناقوس دار بودو به تعداد رقم های ساعت به صدا در می آید .

قلعه رسکت :

قلعه ای از جنس آجر در محل سقوط شهاب سنگ در روستای رسکت ساری وجود دارد که جزو جاذبه های دیدنی شهر محسوب می شود . قدمت این قلعه به قرن پنجم هجری برمی گردد و این تاریخ نیز به وسیله دو کتیبه با خط کوفی و پهلوی کاملا نمایان است . این قلعه در فهرست آثار ملی به ثبت رسیده و در این قلعه می توانید خطاطی های بسیار زیبایی از دوران قدیم را تماشا کنید.

دریاچه الندان :

دریاچه ای در جاده کیاسر و بخش چهار دانگه وجود دارد که در این دریاچه انواع درختان مانند بلوط و کارپینوس را خواهید دید.

عمارت فاضلی :

از جاذبه های دیدنی شهر ساری می توان به عمارتی بسیار زیبایی اشاره کرد که با دو عمارت مسکونی متعلق به دوره قاجار و پهلوی یعنی متعلق به خاندان فاضلی ها است .

خانه و موزه کلبادی :

این خانه زیبا در دوره قاجار ساخته شده و پس از فوت صاحب خانه در اختیار سازمان میراث فرهنگی قرار گرفته است . خانه کلبادی دارای معماری بسیار خاص و دیدنی است و قسمتی از خانه نیز به موزه تاریخ شهر ساری اختصاص داده شده است .

مسجد جامع ساری :

در شهر ساری نیز مسجدی قدیمی وجود دارد که مربوط به سده های اول بعد از اسلام است . البته بنای مسجد بر روی آتشکده ای ساخته شده که در دوره قاجار نیز بازسازی شده است .

سد شهید رجایی (سلیمان تنگه) :

در ۴۵ کیلومتری جنوب غربی شهر ساری سدی به چشم می خورد که مکان مناسبی برای پیک نیک و گشت و گذار است . این مکان فوق العاده امکاناتی مانند قایقرانی، اسکی، ماهیگیری داشته است .

پارک جنگلی شهید زارع :

پارکی وسیع در شهر ساری که درختکاری در این پارک از سال ۱۳۴۴ آغاز شده و چشم اندازی بی نظیر و دیدنی برای گذران یک روز زیبا همراه با خانواده شناخته می شود . این پارک جنگلی طرفداران زیادی دارد و پوشیده از درختان انجیر و بلوط است.

پناهگاه حیات وحش میانکاله :

شهر ساری به دلیل موقعیت جغرافیایی عالی خود در میان جنگل و دریا محل مناسبی برای نگهداری حیوانات است . پناهگاهی به نام میانکاله که محل زندگی جانوران مختلفی است .

علت رشد خرید خانه در ساری

چشمه باداب سورت :

چشمه هایی پلکانی با خواص درمانی زیادی است که در طی هزاران سال از بالای کوه به پایین سرازیر می شود و چندین حوضچه زیبا و رنگارنگ ایجاد می کنند . باداب سورت در سال ۱۳۸۷ بعد از کوه دماوند به عنوان اثر طبیعی ملی در فهرست آثار ملی ثبت گردیده و به عنوان دومین چشمه آب شور در دنیا معروف است .

۴.فرودگاه و ایستگاه قطار :

وجود فرودگاه دشت ناز سری و ایستگاه قطار از عوامل رشد خرید خانه در ساری به شمار می روند . فرودگاه بین‌المللی دشت ناز ساری با انجام متوسط ۷۰ پرواز در هفته ، مسافران زیادی را جابجا می‌کند . عمده پروازهای این فرودگاه به مقصد های مشهد ، اهواز ، بندر عباس ، اصفهان ، عسلویه ، جزیره کیش و تبریز می باشد . علاوه بر این مسیرها ساری به خط ریلی قدیمی و معروف ایران متصل است که مسافران زیادی با آن خودشان را به این شهر زیبا می‌رسانند .

۵.بیمارستان های مجهز :

در ساری چندین و چد بیمارستان مجهز وجود دارد که این شهر را به یک قطب درمانی در استان تبدیل کرده است. برخی از این بیمارستان‌ها ، بیمارستان حکمت ، ولایت ، فاطمه زهرا(س) ، امام خمینی ، بوعلی سینا و زارع می باشد .

۶.دانشگاه ها و مراکز عالی :

ساری هم یک شهر دانشگاهی با چند دانشگاه معروف قدیمی است . برخی از مهم‌ترین دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی این شهر عبارتند از:

دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری

مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان مازندران

پژوهشکده اکولوژی دریای خزر

پیام نور

دانشکده دندانپزشکی ساری

علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران

سما

آزاد واحد علوم و تحقیقات مازندران

جامع علمی کاربردی مازندران

غیرانتفاعی مازیار رویان

علت رشد خرید خانه در ساری

خرید واحد در ساری از هوتن :

 

بسیاری از ما بودجه مان به خرید آپارتمان نمی رسد، از طرفی در سال های آتی قیمت آپارتمان چندبرابر شده و با بودجه حاضر دیگر قادر به خرید آپارتمان نخواهیم بود.انبوه سازان هوتن با پیش فروش واحد های خود در شهرستان ساری این مشکل را برای شما عزیزان برطرف کرده است. شما می توانید با پرداخت درصدی از مبلغ کل آپارتمان را ابتدای قرارداد پرداخت کنید و مابقی مبلغ را در طی چند ماه مطابق با قرارداد پرداخت کنید. در پایان نیز، واحد خود را با گارانتی و در زمان مقرر تحویل بگیرید. گروه انبوه سازان هوتن مجموعه ای که ساختمان هایش را تا ۱۰ سال گارانتی می کند.

از مهم ترین فواید پیش خرید آپارتمان در شهرهای مازندران بخصوص ساری این است ه خانه ها در مقایسه با املاک آماده به میزان ۱۰ تا ۳۰ درصد قیمت پایین تری دارند و فردی که قصد خرید دارد می تواند پول مسکن را بصورت اقساطی پرداخت کند. پیش خرید آپارتمان مانند پس انداز کردن پول در قلک است بدون هیچ نوع فشار مالی افراد می توانند صاحب خانه ای برای سکونت شوند. از دیگر مزایای پیش خرید خانه این است که به دلیل آماده نبودن خریدار می تواند نظرات خود را در روند ساخت واحد مسکونی خود اعمال کند.

انبوه سازان هوتن در زمینه پیش فروش آپارتمان در ساری در خدمت شما عزیزان می باشد تا بتوانید خریدی امن و ایده آل داشته باشید . هدف اصلی این مجموعه در زمینه پیش فروش واحد مسکونی در ساری ، انجام تمام تعهدات اعم از تحویل در موعد مقرر ، تنظیم تمامی قراردادها و اسناد و مدارک بین طرفین معامله کاملا قانونی و با تمام جزئیات و ثبت در دفتر اسناد رسمی ، رعایت تمام مفاد در قرارداد ، ارائه ی روند پیشرفت پروژه در تمام مراحل و … به بهترین شکل ممکن است .

 

 جمع بندی :

گروه انبوه سازان هوتن ، بزرگترین انبوه ساز در استان مازندران و کشور است . با بیش از چندین سال سابقه در حوزه ساخت و ساز واحد های مسکونی و تجاری در استان مازندران مشغول به فعالیت است . انبوه سازان هوتن یک شرکت مجهز و بروز در صنعت ساختمان و مجتمع سازی است .طی چندین سال و گام به گام ، با ساخت آپارتمان های شیک و مدرن سیمای شهری را ارتقاء و آرامش و آسایش شهروندان را تضمین کرده .  با بکارگیری جوانان بومی و متخصص ، گامی نو در اشتغال زایی کشور برداشته است .

اگر شما ساکن شهرهای استان مازندران و یا شهرستان های اطراف هستید . و به دنبال آپارتمان با قیمت مناسب و امکانات عالی می گردید . پیشنهاد ما به شما خرید خانه در ساری است که امکانات زندگی به نسبت دیگر شهر های اطراف موقعیت خوبی را برای سکونت و پرورش فرزاندانتان فراهم می آورد . امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع باشد برای پیش خرید آپارتمان در ساری می توانید با کارشناسان واحد فروش انبوه سازان هوتن تماس حاصل فرمایید .

 
.