خرید آپارتمان مازندران – پیش خرید آپارتمان در مازندران

پیش خرید واحد

پیش خرید واحد یا پیش فروش ساختمان به این معناست که ساختمان مورد نظر را قبل از به اتمام رسیدن مراحل ساخت و یا از روی خاک در حین ساخت توسط مشتری خریداری شود. پس به ساختمان هایی که قبل از ساخت و تکمیل نهایی ساختمان که قابلیت سکونت نداشته باشند، به فروش می روند پیش فروش می گویند.

پیش خرید واحدهای هوتن

امروز می خواهیم راجع به یکی از دغدغه های مهم هر خانواده ای صحبت کنیم. این دغدغه مهم با توجه به شرایط اقتصادی جامعه خانه دار شدن می باشد.

هر خانواده ای گرایش دارد با توجه به بودجه و ایده و سلیقه خودش صاحب خانه شود. حال با توجه به شرایط موجود بهترین گزینه پیش خریدآپارتمان می باشد.

پیش خرید ساختمان یا پیش فروش ساختمان به چه معناست؟

پیش خرید یا پیش فروش ساختمان به این معناست که ساختمان مورد نظر را قبل از به اتمام رسیدن مراحل ساخت و یا از روی خاک در حین ساخت توسط مشتری خریداری شود.

پس به ساختمان هایی که قبل از ساخت و تکمیل نهایی ساختمان که قابلیت سکونت نداشته باشند، به فروش می روند پیش فروش می گویند.

و ساختمان هایی که قبل از تکمیل نهایی برای سکونت توسط مشتری خریداری می شوند پیش خرید می گویند.

آیا پیش خرید آپارتمان قانونی است؟

مطمعنا همه ما جواب این سوال را می دانیم و برای ما واضح است که پاسخ به این سوال مثبت می باشد  و فقط خریدار می تواند  با استفاده از قوانین درست در پیش خرید آپارتمان از سود این معامله بهره مند شود.

قوانین کلی پیش خرید آپارتمان

برای خرید آپارتمان به صورت پیش فروش مهم ترین نکته داشتن اطلاعات کامل و آگاهی دقیق درباره قوانین آن می باشد.

مشتری می تواند با استفاده از مهمترین سند در حیطه قوانین پیش خرید ساختمان که جدیدترین آن مربوط به سال ۱۳۸۹ می باشد یک خرید مطمعن داشته باشد.

این قوانین وضع شده در ۲۵ ماده می باشد که کار را برای خرید پیش فروش آپارتمان تسریع و آسان نموده است.

قوانین کلی پیش خرید آپارتمان

موارد مهم قوانین در قرار داد پیش خرید آپارتمان 

اسم و مشخصات خریدار و فروشنده (حقیقی یا حقوقی)

پلاک و مشخصات ثبتی و نشانی واقع شدن آپارتمان

توضیح در مورد واحد مانند مساحت، تعداد اتاق‌، طبقه، واحد، پارکینگ، انباری و آسانسور

مشخصات فنی ساختمان عبارتند از موقعیت، کاربری، مساحت، زیربنا، تعداد طبقات و واحدها، نمای ساختمان، نوع مصالح مورد استفاده در ساخت خانه، سیستم گرمایش و سرمایش

نحوه پرداخت اقساط خانه

زمان تحویل ساختمان و زمان تنظیم سند رسمی

در مورد خسارت‌ها،‌ فسخ قرارداد، تغییر قیمت و مواردی از این دست، تعیین تکلیف شود

آیا سرمایه گزاری در مسکن خوب است؟

مطمعنا پاسخ مثبت به این سوال دور از ذهن نمی باشد چون سرمایه گذاری در مسکن به علت مطمعن بودن از رشد سرمایه در طول زمان و تورم موجود در کشور بهترین و مطمعن ترین گزینه فعلی از دیگر بازارهای موجود برای سرمایه گذاری می باشد.

مزایای پیش خرید ساختمان چیست؟

مزیت های پیش خرید آپارتمان بر این اساس است که باتوجه به افزایش قیمت آپارتمانها در بازار براساس افزایش قیمت زمین و متریال استفاده شده در ساختمان و کاهش قدرت خرید مشتریان ، بهترین گزینه انتخاب، خرید آپارتمان به صورت پیش فروش می باشد.

و از دیگر مزیت های خرید پیش فروش آپارتمان این است که مشتری می تواند با مشورت و راهنمایی کارشناسان فنی در این حوزه بر اساس سلیقه و ایده خودشان صاحب خانه شوند و همچنین در تمام مراحل ساخت نسبت به استفاده مصالح به کاربرده شده از قبیل انتخاب کاشی و سرامیک و شیرآلات و غیره مطابق سلیقه خودشان و از بهترین برندهای موجود در بازار انتخاب نمایند.

از دیگر مزیت های پیش خرید باتوجه به شرایط اقتصادی و براساس بودجه مشتری امکان پرداخت مرحله ای طی مراحل ساخت فراهم می باشد

و افرادی که پول کافی و لازم را به صورت یکجا ندارند به راحتی صاحب خانه می شوند

و مهم ترین مزیتی که خرید پیش فروش آپارتمان دارد و برای هر خریداری مهم است این است که قیمت آپارتمان خریداری شده به صورت پیش فروش بر اساس برآورد کارشناسان این حوزه ۱۰ تا ۳۰ درصد کمتر از آپارتمان های آماده می باشد.

مزایای پیش خرید ساختمان

مزایای پیش خرید ساختمان

خرید آپارتمان از سازنده خوب و معتبر

نکته مهم در خرید پیش فروش آپارتمان این است که باید سازنده دارای شهرت و سابقه خوب در این زمینه باشد تا اطمینان مشتری جلب شود.

یک سازنده خوب باید اطلاعات لازم و کافی در حوزه فعالیت خود داشته باشد و تمام کمال اطلاعات لازم راجع به قوانین شهرداری و سازمان نظام مهندسی و تمام ادارات مربوطه به ساخت یک ساختمان شامل اداره ثبت اسناد و اداره برق و اداره آب و اداره گاز و غیره داشته باشد.

یکی دیگر از خصوصیات سازنده خوب این است که معمولا از نظرات جدید و به روز در ساختمان استفاده می کند و همچنین همیشه همگام با متد های جدید دنیا پیش می رود و یک سازنده خوب معمولا از سابقه و پیشینه قوی برخوردار است و که با توجه به این سابقه دارای  روابطی قوی در بازار می باشد.

 با توجه به روابطی که در بازار دارد می تواند بهترین و با کیفیت ترین متریال را با قیمت مقرون به صرفه ای تهیه کرده و استفاده نماید  و مطمعنا با استفاده از متریال با کیفیت ، ساختمان با کیفیت نیز ساخته می شود و وقتی خریدار ساختمان را به صورت پیش فروش خریداری می کند از جزئیات ساخت سازنده اطلاعات کامل دارد.

خصوصیات مهم سازنده خوب

دارا بودن مجوز فعالیت

برخورداری از تیم فنی و مهندسی مجرب

تیم اداری، حقوقی و فروش حرفه ای

سابقه درخشان و پروژه های موفق

انبوه سازان چه کسانی هستند؟

انبوه ساز به اشخاص یا شرکت هایی می گویند که با استفاده از نیروهای مجرب و مهندسان متخصص در حوزه ساخت با سرعت عمل مناسب و همچنین کیفیت ساخت بالا در متراژ زیاد اقدام به ساخت و ساز می نمایند.

با افزایش روز افزون جمعیت نیاز به مسکن نیز افزایش می یابد بنابراین سرعت ساخت و ساز اهمیت بالایی برای مشتریان دارد که از خصوصیات مهم انبوه سازان می باشد.

خرید آپارتمان در مازندران

شمال ایران یکی از بهترین مناطق برای سرمایه گزاری است که در ادامه دلیل آن را توضیح می دهم.

مازندران به علت آب و هوای معتدل و باران های فراوان هوای بسیار مطبوع و عالی دارد که باعث جذابیت این منطقه برای مشتریان می باشد.

یکی دیگر از دلایل آن وجود دریا و جذابیت های تفریحی آن برای مشتریان است.

و دلیل دیگر آن جنگل های زیبای مازندران می باشد که زندگی کردن در این منطقه و گذراندن تعطیلات را برای مشتری جذاب می کند.

باتوجه به موقعیت جغرافیایی مازندران و دسترسی آسان به جنگل و دریا سرمایه گذاری در مازندران یکی از ارزشمندترین سرمایه های هر فرد محسوب می شود.

حال با توجه به مطالب بالا می خواهیم به شما شرکت انبوه سازان هوتن را معرفی کنیم تا با خیال راحت با توجه به سابقه و شهرت بتوانین آپارتمان پیش فروش در مازندران خریداری کنید تا از سود این معامله برخوردار شوید.

معرفی انبوه سازان هوتن

گروه انبوه سازان هوتن، یکی از بزرگترین انبوه ساز در استان مازندران می باشد.

گروه انبوه سازان هوتن در سال  1392 شروع به ساخت آپارتمان های شیک و مدرن کرده است در این مدت بیش از ۱۰۰ بلوک ساختمان مسکونی و تجاری ساخته است.

مدیریت این مجموعه را جناب آقای مهندس شهرام داداشی بر عهده دارد.

انبوه سازان هوتن با استفاده از به روز ترین متد های دنیا شروع به ساخت آپارتمان ها و مجتمع های تجاری شیک و مدرن کرده است که نظیر آن کم پیدا می شود.

گروه انبوه سازان هوتن با به کارگیری مجرب ترین مهندسان و متخصصان در حوزه ساخت و ساز توانسته آپارتمان هایی تحویل مشتریان محترم بدهد که بر اساس به روز ترین متد ها و سلیقه خود فرد و در نظر گرفتن آسایش و آرامش مشتری باشد.

گروه انبوه سازان هوتن با توجه به سابقه و شهرتی که در ساخت و ساز دارد بهترین و مطمعن ترین گزینه برای خرید آپارتمان پیش فروش می باشد.

 

انبوه سازان هوتن

انبوه سازان هوتن

انبوه سازان هوتن کجاها پروژه دارد؟

گروه انبوه سازان هوتن در اقصی نقاط قائمشهر اعم از خیابان های بابل ، ساری ، ۱۶ متری ، تهران ، کفشگرکلا و غیره

و در شهر ساری در خیابان های سلمان فارسی و قرجه و مردانشاهی و غیره

و در شهر بابلسر در خیابان پاسداران آپارتمان های لوکس و شیکی ساخته است که از با کیفیت ترین متریال و به روز ترین متد در آن استفاده شده است.

وهدف مدیر عامل مجموعه جناب آقای مهندس شهرام داداشی که به زودی در سرخرود و دیگر شهرهای استان مازندران نیز شروع به ساخت کند.

مهم ترین ویژگی گروه انبوه سازان هوتن

قابل اعتماد بودن

استفاده از بهترین و با کیفیت ترین متریال

توجه به سلیقه مشتری و اظهار نظر مشتری در حین ساخت

استفاده از آپشنهای به روز دنیا در ساختمان

تحویل به موقع واحدها

خدمات پس از فروش گروه انبوه سازان هوتن

مهم ترین ویژگی گروه انبوه سازان هوتن جلب رضایت مشتری می باشد بر همین اساس شرکت دارای خدمات پس از فروش می باشد.

این خدمات شامل :

رفع هرگونه نشتی آب

تعویض دستگیره های پوسته شده

تعویض هالوژن های سوخته

لکه گیری گچ

رفع ترک

درست کردن ایرادات آیفون

رفع ایرادات روشنایی  نما و غیره

مشاوره با کارشناسان ما

ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۲۱