ویژگی های یک زمین خوب ! | انبوه سازان هوتن
انبوه سازان هوتن
  انبوه سازان هوتن
  انبوه سازان هوتن
  مازندران، قائمشهر، بلوار سادات نیا شرقی، 50 متر مانده به عبور باغ جهان دیده

  ویژگی های یک زمین خوب !

  ویژگی های یک زمین خوب چگونه است؟


  اگر تمایل به خرید یک زمین خوب جهت سرمایه گذاری برای آینده دارید، بهتر است قبل از هر چیزی با ویژگی های یک زمین خوب آشنا شوید و همچنین مهمترین و اصلی ترین نکات در هنگام خرید زمین را به خوبی بشناسید.

  پس تا پایان این مطلب مفید و کاربردی با ما همراه باشید.

   

  نکات حقوقی خرید زمین

   

  خریدار باید قبل از هر چیزی مشاور املاکی مورد اعتماد خود را پیدا کند و به دنبال آژانس املاکی که دارای مجوز های رسمی، شناخته شده و همچنین حرفه ای است، باشد. در نظر داشته باشید که قولنامه فقط مدرکی تعیین کننده ی قول و قرار با فروشنده است و جزئی از اسناد رسمی به شمار نمی رود. در نتیجه حائز اهمیت است که خودتان تمامی مراحل نهایی را در یک دفترخانه ثبت اسناد به انجام برسانید و از پرداخت هزینه اضافی پرهیز کنید.

   

  دسترسی زمین به راه ها و مراکز خدماتی

   

  یکی دیگر از ویژگی های یک زمین خوب ، دسترسی آن به راه های اصلی و درمانی شهری است.  توجه داشته باشید که اگر در محل سکونت خود یکی از فرزندانتان دچار بیماری شدید شود و از مراکز درمانی فاصله بسیاری داشته باشید.

   

  دقت به هدف خرید زمین

   

  لازم است که خریداران یک زمین در حین انتخاب زمین موردنظر، به اهداف نهایی آن فکر نموده و برمبنای آن تمامی موارد جانبی مدنظر خود را تنظیم و در نظر بگیرند. برای نمونه اگر زمین مد نظر را برای کارهایی مانند باغداری و یا پرورش میوه در نظر بگیرید، باید آزمایش خاک را فراموش نکنید و چنانچه از آب چاه استفاده می کنید حتما آزمایشات مهم مربوط به آب مورد استفاده ( PH) انجام شود.

  علاوه بر موارد ذکر شده در مطلب بالا ( ویژگی های یک زمین خوب) بایستی با آگاهی کامل از سلامت زمین های زراعی اطراف مانند سم پاشی و .. باید از امنیت منطقه ی مورد نظرتان اطمینان حاصل نمایید

   

  omid888

  دیدگاهتان را بنویسید