فلاش تانک‌

Table of Contents

فلاش تانک یکی از ضروری ترین تجهیزات بهداشتی در سرویس بهداشتی خانه ها به حساب می‌آید، که به منظور تخلیه و شستشوی کاسه توالت فرنگی و ایرانی بعد از هر بار استفاده به کار می‌رود. فلاش تانک‌ها در دو مدل روکار و توکار وجود دارند.  فلاش تانک‌ توکار دارای ساختاری است که درون دیوار تعبیه می‌شود. این ساختار شامل مخزن آب، لوله انتقال آب به کاسه توالت و یک دکمه کنترلی است.

نحوه‌ی عملکرد فلاش تانک‌های توکار با فلاش تانک‌های روکار فرقی ندارد و هر دو نوع فلاش تانک ویژگی‌های مشابهی دارند. به طور کلی برای استفاده از فلاش تانک‌های توکار تنها به پنل کلید آن دسترسی داریم. این پنل تنها بخش از فلاش تانک است که به همراه سنگ توالت فرنگی یا زمینی دیده می‌شود. از طریق دکمه‌ی روی پنل می توانیم اقدام به کنترل و تخلیه آب مخزن فلاش تانک نماییم.

فلاش تانک

فلاش تانک

فلاش تانک‌های توکار چه مزایایی دارند؟

افزایش فضای داخلی ، زیباتر شدن دکوراسیون داخلی و همچنین افزایش بهداشت فضای سرویس بهداشتی در واقع جز اولین و مهم‌ترین مزیت‌های فلاش تانک‌های توکار هستند که هزینه بیشتری نسبت به فلاش تانک های معمولی را با این ویژگی ها جبران می کند. علاوه بر این عملکرد بی‌صدای برخی از انواع فلش تانک‌های توکار مرغوب نیز از دیگر مزایای این نوع از فلاش تانک‌ها است.

جالب است بدانید که پنل دسترسی فلاش تانک توکار، که بیرون کار قرار می گیرد اغلب به شکل‌های مختلف و با طراحی‌های متنوعی نظیر پنل‌های شیشه‌ای، پنل‌های استیل و یا پنل‌های آلومینیومی تولید می‌شوند. بنابراین با توجه به سبک دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی منزل ‌تان می‌توانید هر یک از انواع مختلف این پنل‌ها و کلیدها را متناسب با نیازتان به کار ببرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

.