خرید آپارتمان مازندران – پیش خرید آپارتمان در مازندران

روز ملی کیفیت گرامی باد

روز ملی کیفیت گرامی باد

۱۸ آبان به عنوان روز ملی کیفیت نامگذاری شده است : در این روز به برترین و سرآمدترین سازمان‌های ایرانی حائز شرایط در بخش‌های مختلف کشور شامل سازمان‌ها، بنگاه‌های اقتصادی بزرگ، واحدهای عملیاتی، موسسات بخش عمومی بنگاه‌های کوچک و متوسط مستقل و بنگاه‌های کوچک و متوسط وابسته که در زمینه ارتقاء کیفیت و سرآمدی کسب و کار و فعالیت‌های چشمگیری انجام داده اند توسط رئیس جمهوری اسلامی ایران جوائزی اعطا می‌شود.

رمز موفقیت سازمانها در آینده نگری و خلاقیت و کیفیت کاری آنها است و بی تردید کیفیت در ارائه محصولات تولیدی تداوم درخواست عمومی را در بر خواهد داشت.

 

كيفيت يعني ويژگي،اما در درجات متفاوت.امروزه كيفيت به معاني مختلفي به كار رفته است و دانشمندان مختلفي ‌ازابعادمتفاوت به بحث و بررسي در آن باره مي پردازند.ولي آن چه امروز اهميت دارد خدمات و محصولات با كيفيت است. در دنياي رقابت ،كيفيت حرف اول را مي زند وخود زاييده‌ي‌آن است .انحصار،دشمن قسم خورده ي كيفيت به شمار مي رود،كيفيت نيز مانند ساير منابع و امكانات بايد مديريت شود زيرا بر اساس تحقيقات انجام شده ارتباط معنی داري بين مديريت بهينه وبهبود كيفيت وجود دارد.كيفيت حاصل شانس واقبال نيست بلكه به مديريت عالمانه نيازمند است.

omid888

دیدگاهتان را بنویسید

تماس