خرید آپارتمان مازندران – پیش خرید آپارتمان در مازندران

جارو برقی مرکزی!

جارو برقی مرکزی!

انجام نظافت منزل به وسیله جاروبرقی امری اجتناب ناپذیر بوده و بیشتر افراد برای انجام این کار مجبور هستند. استفاده از جارو برقی های معمولی با سرو صدای زیاد همراه است و باید کیسه ی گرد و خاک و زباله را هر از گاهی تخلیه کرد. جاروی مرکزی ، نسل تازه و نوین از سیستم های جاروبرقی، در گردونه صنعت نظافت می‌باشد، که دارای يك سيستم مكش مركزي به منظور نظافت ساختمان و ارسال زباله ها از طريق لوله های داخل ديوار به محلی دور از محل زندگي شما مي باشد.

انبوه سازان

انبوه سازان

در ارتباط با این سیستم می توان گفت که شما فقط تعدادی پریز در نقاط مختلف خانه می بینید و به یک ست خرطومی که شامل لوله ی خرطومی فنری بلند و سری های متفاوت برای جارو کردن قسمت های مختلف است نیاز دارید. پریز ها باید حداقل نیم متر از سطح زمین فاصله داشته باشد و نزدیک شومینه و شوفاژ هم نباشد.
جاروی مرکزی کاملا بی صدا عمل می کند زیرا موتور آن به صورت مرکزی و خارج از خانه قرار دارد. قدرت مکش جاروهای مرکزی بسیار بیشتر از جاروبرقی های معمولی می باشد و هوا با سرعتی معادل ۱۰۰ کیلومتر برساعت بدون وقفه در لوله ها جریان دارد. گرد و خاک و زباله ها از طریق این پریزها و لوله کشی هایی که مربوط به جارومرکزی می باشد به خارج از منزل در مخزن روانه می شوند.
جاروی مرکزی را در محوطه بیرونی خانه نصب می کنند و فقط دوبار در سال نیاز به خالی کردن آن است.

انبوه سازان

انبوه سازان

استفاده از جارو مرکزی مزایایی به همراه دارد که از جمله می توان به قابلیت استفاده چند آپارتمان به طور هم زمان از آن اشاره کرد. هم چنین استفاده از این سیستم هیچ گونه آلودگی صوتی در فضای خانه یا مکان مورد نظر تولید نمی کند. از دیگر مزیت های استفاده از سیستم جارو برقی مرکزی سهولت در استفاده و عدم نیاز به جا به جایی مخزن آن می باشد. این ویژگی باعث می شود که به راحتی تمام قسمت ها را جارو کنید. یکی دیگر از ویژگی هایی که می توان از آن به عنوان مزیت استفاده از این سیستم اشاره کرد، راندمان کاری بالا در مقابل مصرف انرژی پایین می باشد. سیستم این گونه جارو ها به گونه ای است که در آن الکتروموتورهایی با دور پایین و پروانه های مکنده بیش تر تعبیه شده است. از آن جایی که در تولید این سیستم از قطعات صنعتی استفاده شده است، این دستگاه از عمر بالایی برخوردار می باشد. این امکان وجود دارد که از این دستگاه در مدت زمان طولانی بدون نگرانی از داغ کردن سیم پیچی الکتروموتورها استفاده کنید.

 

 

omid888

دیدگاهتان را بنویسید